Parę słów o nas!

„Zapomniane Smaki” to stworzony z pasją sklep internetowy, który powstał w celu zapewnienia klientom łatwego dostępu do wysokiej jakości polskiej żywności tradycyjnej.

Naszą misją jest uratowanie od zapomnienia polskiego dziedzictwa kulinarnego, wraz z szerokim wachlarzem jego smaków. By nie pozwolić im zniknąć z naszej pamięci oferujemy Państwu produkty wytwarzane polskimi, tradycyjnymi metodami, bez użycia sztucznych polepszaczy smaku i zapachu.

Propagowanie zdrowego sposobu żywienia jest filarem naszego funkcjonowania. Gorąco wierzymy, że dobre jedzenie oprócz energii dostarcza nam podwaliny pod długie i zdrowe życie, zgodnie z zasadą „Jesteś tym co jesz”. Dlatego też starannie dobieramy naszych dostawców, monitorując procesy wytwarzania oferowanych produktów.

Jednocześnie pragniemy promować polskich producentów żywności tradycyjnej i regionalnej. Wierzymy, że takie działania spowodują, iż żywność ta będzie docierać do szerszego grona konsumentów. Takie działanie umożliwi rozwój naszym rodzimym producentom, wytwarzającym według zdrowych receptur.


Strona głównaStrona główna

Szukaj

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Koszyk  

jest pusty